بورسیه «کامل» برای زنان مدیر

خانواده «کامل» که وجود فرصت‌های برابر برای زنان همواره از دغدغه‌های آنان بوده، بورسیه «کامل» برای زنان مدیر را همانند سال گذشته اهدا خواهد کرد تا با فراگیری دانش مدیریت در تراز جهانی و در نتیجه افزایش مشارکت آنان در سطوح بالای مدیریتی، امکان ارتقاء و اثرگذاری را برای برندگان خانم فراهم کند. این بورسیه نصف شهریه دو داوطلب را می‌پردازد تا در دوره مدیریت اجرایی دانشگاه Aalto که اکتبر ۲۰۱۶ در تهران آغاز می‌شود، شرکت کنند. مهلت تقاضا برای این بورسیه ۱۰ مرداد است.

بورسیه روزنامه دنیای اقتصاد

این بورسیه، که توسط روزنامه دنیای اقتصاد اهدا می گردد، نصف شهریه کامل دو داوطلب را می‌پردازد تا در دوره جامع مدیریت اجرایی دانشگاه Aalto که اکتبر ۲۰۱۶ در تهران آغاز می‌شود، شرکت کنند. داوطلبانی که شرایط پذیرش این دوره را داشته باشند، می‏توانند با فرستادن رزومه خود و ارائه یک یادداشت درباره اهمیت این بورسیه برای آنها به آدرسemba@den.ir برای این بورسیه تقاضا بدهند. مهلت تقاضا برای این بورسیه ۱۰ مرداد است.

بروشور EMBA

پذیرش

درخواست اطلاعات بیشتر

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.