مدیریت اجرایی در یک نگاه:

تاریخ شروع دوره: دی ماه 1396

آخرین فرصت برای ثبت‌نام: 14 آذر ماه 1396

طول دوره: 20-22 ماه

مخاطبان دوره: کارآفرینان، مدیران ارشد، مدیران کسب‌و‌کار خانوادگی

بروشور EMBA

پذیرش

درخواست اطلاعات بیشتر

مزایای دوره:

  • به دست آوردن دیدی چندجانبه و میان‌رشته‌ای در زمینه کسب‌و‌کار
  • رشد و توسعه قابلیت‌های بین‌المللی با تاکیدی بر استراتژی و رهبری
  • یادگیری از اساتید برتر بین‌المللی
  • بدست آوردن بینش و توسعه مهارت‌های عملی کارآمد
  • تقویت اعتماد به نفس در رویارویی با چالش‏های جدید
  • امکان بهره‌گیری از یک پروژه مشاوره ای بزرگ برای حل چالشی مرتبط با کسب‌و‌کار
  • پیوستن به جمعی از شرکت‌کنندگان با تجربه وسیع در زمینه های متفاوت کسب‌و‌کار و امکان دستیابی به شبکه باارزشی از فارغ‌التحصیلان
  • بالا بردن تجربه خود با شرکت در گردهمایی مدیریت اجرایی AALTO
  • دریافت مدرکی شناخته شده و معتبر در سراسر جهان در زمینه مدیریت اجرایی

یکی از صد دوره برتر مدیریت اجرایی در جهان

در رتبه‌بندی جهانی فایننشال تایمز، دوره مدیریت اجرایی AALTO رتبه 76 را کسب کرده است. بیش از 3000 برنامه مدیریت اجرایی در حال حاضر در دنیا ارائه می‏شوند که از این میان تنها 100 دوره برتر به رتبه‏بندی فایننشال تایمز راه پیدا می‏کنند. رتبه‏بندی فایننشال تایمز 15 ملاک مختلف از جمله تطبیق‌پذیری برنامه، صلاحیت‌ اساتید، پیشرفت کاری دانشجو، حقوق و دستیابی به اهداف شخصی را ارزیابی می کند. رتبه‌بندی بر اساس ارزیابی‌ها و اطلاعات جمع‌آوری شده از دانشجویان، و همچنین داده های آماری ارائه‌شده توسط موسسات آموزشی انجام می‌شود. بررسی رتبه بندی سه سال بعد از اتمام دوره برای شرکت‌کنندگان سابق مدیریت اجرایی فرستاده می شود.


تجربه دانشی نوین به همراه مهارت‌های عملی

دوره‌های مدیریت اجرایی AALTO توسط گروهی از اساتید برتر دنیا از دانشگاه AALTO و دیگر آموزشگاه‌های عالی جهان تهیه و ارائه می‌شوند. علاوه بر صلاحیت‌های دانشگاهی، اساتید دوره مدیریت اجرایی AALTO در زمینه کار با مدیران ارشد سازمان‌های بین‌المللی نیز تجربیات چشمگیری دارند. نقش فعال دانشجویان در روند یادگیری در کلاس،‌ شرکت‌کنندگان را تشویق می کند تا آخرین نظریه‌های کسب‌وکار و مدیریت را با تجربه کاری خود در سازمان‌های مختلف و نیز نقطه نظرات و روش‌های شخصی خود مرتبط سازند.


تجربه‌ای بین‌المللی با حضور در سایر مراکز AALTO در دنیا

هر سال، تقریبا چهارصد دانشجو از چندین ملیت در برنامه‌های مدیریت اجرایی دانشگاه AALTO شرکت می کنند. علاوه بر محتوای بین المللی این دوره ، مدیریت اجرایی AALTO برای شرکت‌کنندگان فرصتی مناسب برای گسترش دانش و مهارت‌های فرهنگی خود مهیا می‌کند. دانشجویان می‌توانند تا شش واحد از واحدهای مدیریت اجرایی را در سایر مراکز AALTO در اروپا، آسیای شرقی بگذرانند. علاوه‌براین، برگزاری گردهمایی سالانه مدیریت اجرایی AALTO نیز به گسترش تجربیات بین‌المللی شرکت‌کنندگان کمک می‌کند.


ساختار آموزشی در برنامه مدیریت اجرایی AALTO

دوره مدیریت اجرایی AALTO برای به حداکثر رساندن تاثیرگذاری و مشارکت طراحی شده است. رویکرد این دوره بر ادغام تئوری و عمل تمرکز دارد و به گونه‌ای تنظیم شده است که شیوه‌های یادگیری مختلف و سلایق آموزشی متفاوت را در نظر بگیرد. تنوع روش‌های آموزشی در این برنامه که شامل ارائه،گفتمان‌های گروهی، کار موردی، امتحان، ایفای نقش، سخنرانی، مطالعات در زمینه موارد حقیقی و ملاقات با مدیران کسب‌وکار است باعث تسهیل در امر یادگیری می‌شوند.

ساختار آموزشی در این دوره، برگرفته از تجربیات گسترده شرکت‌کنندگان است که از صنایع، جایگاه‌ها و زمینه‌های آموزشی متفاوت به این برنامه پیوسته‌اند.

هر واحد شامل تمریناتی است که به شرکت‌کنندگان و دانشکده کمک می کند تا میزان دستیابی خود را به اهداف یادگیری دوره بسنجند.

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.